Обери свою професію
 
 
7241,1  „Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

    Професія «Електромонтер» — це професія майбутнього. Адже, електроенергія — це основне джерело життєдіяльності кожного підприємства, яке, у свою чергу, не зможе функціонувати без грамотного електрика. Світ дуже змінюється: вчора електрик допомагав проводити освітлення, сьогодні забезпечує безперебійну роботу підприємств, застосовує енергозберігаючі технології, завтра винайдуть щось нове і надсучасне…  Знання і  практичні навики набуті в нашому ліцеї допоможуть вам досягти успіху у майбутньому.

 
8322,2  „Водій автотранспортних засобів  категорії „С”;
    На сьогоднішній день автомобілі займають провідне місце в транспортній системі країни. Від майстерності  людини за кермом залежить не лише збереження машини й вантажу, але й життя пасажирів і всіх, хто знаходиться на дорозі. Майстерності водінню автомобіля в нашому  ліцеї тебе навчатимуть досвідчені викладачі й майстри виробничого навчання у спеціально обладнаних кабінетах і лабораторіях. Технології , які використовуються  під  час теоретичних і практичних занять в ліцеї , дають змогу підготувати фахівця, який самостійно мислить і приймає  рішення в динамічних нестандартних умовах.
   
5123 „Кухар”;

    Як живопис і музика, так і кухня – мистецтво. Живопис задаровує очі, музика – слух, а кулінарія – смак. Kулінарія – джерело вічного натхнення. Тут відбуваються справжні відкриття і чудеса, а їх творці  - кухарі. Саме кулінарної  майстерності навчають у нашому ліцеї. Викладачі та майстри виробничого навчання залюбки передають свої знання, навики і вміння юнакам і дівчатам які приходять на навчання до нашого ліцею.

 
7412,2 „Кондитер”;

Сучасний кондитер – це одночасно професіонал, художник,  психолог і, навіть, чарівник. Кондитерське мистецтво потребує глибоких професійних знань, естетичного смаку, таланту художника. Кондитер повинен володіти прийомами спостереження, порівняння, вміти правильно виділити смакові поєднання продуктів, їх пропорції, відчувати і розуміти красу, шукати і створювати її. Опанувати основи кондитерської майстерності  ви зможете навчаючись у нашому ліцеї.

 
8331,2 „Тракторист - машиніст сільськогосподарського виробництва"

    Здавна побутує серед людей мудрий вислів, що справжнє щастя із землі проростає. Від неї, землі-матері, землі-годувальниці, все життя, сила і достаток. А дорога до поля розпочинається з навчальних кабінетів з відповідним обладнанням, лабораторій для лабораторно - практичних занять, навчального полігону де учні мають змогу відшліфувати практичні навички. Навчаючись в ліцеї механізатори отримують міцні знання, щоб своє життя присвятити найголовнішій справі — вирощувати хліб.

 
7231,2   „Слюсар з ремонту автомобілів"

    Все більше і більше різноманітних марок автомобілів бачимо на дорогах України, всі вони потребують якісного технічного обслуговування. Тому з'являються нові сервісні центри вітчизняних та закордонних автомобільних компаній, приватні майстерні. Оплата праці кваліфікованого автослюсаря була і надалі залишається досить високою.

    Отримавши цю професію у нашому ліцеї, випускник буде уміти: розбирати, ремонтувати, складати та випробовувати складні і особливо складні вузли та механізми, автомобілі. Ремонтувати, монтувати, демонтувати, випробовувати, регулювати, налагоджувати складне устаткування, агрегати і машини. Виконувати слюсарну обробку деталей і вузлів.

 
7233,2   „Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування"

    Широка механізація сільськогосподарського виробництва привела до великого насиченості господарств технікою. Слюсар працює на ремонтних підприємствах, спеціалізованих заводах.

      Веде ремонт сільгоспмашин. При поточному ремонті відбирає деталі, що підлягають заміні або відновленню. Перевіряє і регулює вузли і механізми, приводить машину в робочий стан. При капітальному ремонті розбирає, збирає, установлює, іспитує окремі вузли сільгоспмашин, робить слюсарні роботи по обробці і припасуванню деталей.