МАЙСТЕР-КЛАС

      Майстер-клас - це форма передачі досвіду майстерності шляхом показу форм, методів та прийомів роботи. Унікальність цієї форми роботи в тому, що прийоми і способи виконання завдань демонструються не на окремих прикладах, а в нерозривному зв'язку з поставленим завданням.

       Навчально-виховний процес в ліцеї здійснюють педагогічні працівники, здатні вирішувати завдання навчання і виховання на рівні вимог навчальних планів і програм та часу. Переважна більшість викладачів та майстрів виробничого ліцею мають  багаторічний досвід педагогічної роботи і своїми здобутками діляться з колегами шляхом проведення відкритих уроків, виховних годин, творчих звітів… 

 

Урок   з предмету «Фізика» на тему: «Явища електромагнітної індукції» в групі    № 5 по професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Викладач Бендас Наталія Михайлівна..

       

Урок   з предмету «Хімія» на тему: «Одномембранні органели» в групі    № 9 по професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Викладач Зінченко Валентина  Володимирівна..

   

Урок з предмету «Організація виробництва» в групі № 12 по професії «Кухар, кондитер» на тему: «Сервірування столу та посуд для сервірування». Викладач Панченко Олена Володимирівна.

       

Урок  з предмету «Технологія приготування їжі…» в групі № 7 по професії «Кухар, кондитер» на тему: «Коктейлі – індустрія гостинності». Викладач Каткова  Тетяна Григорівна.

 

Урок з виробничого навчання в групі № 8 по професії «Кухар, кондитер» на тему: «Страви з сиру та яєць». Майстер виробничого навчання Кулєшова Тетяна Олексіївна.

 

Виховна годин в групі    № 9 по професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»  на тему: «Алкоголь – ворог № 1». Викладач Зінченко Валентина  Володимирівна..