Головна » 2014 » Березень » 25 » зустріч з письменником зіньківщини
11:22
зустріч з письменником зіньківщини
Зустріч з письменником Зіньківщини...

До літературного кафе були запрошені голова дітературно-мистецького об'єднання Зіньківщини "Чвічадо", лауреат міжнародного конкурсу "Гранослов - 2003", учасник Всеукраїнстких літературних конкурсів Г.П Літовець-Гайдаш, та члени цього об'єднання С.В.Дорошенко і Ю.М.Пацула.

Учениці ліцею Кузнєцова О., Стоян О. і Величко Т. висловили перед присутніми свої думки про поезію та зазначили, що всаємини між людьми, дружба і кохання - це ті питання, що найбільше хвилюють сучасну молодь. Соболєва А. і Кудомова Я. говорили про власне зацікавлення поезією і прочитали улюблені вірші, після чого запросили гостей до спілкування.

Г.П. Літовець-Гайдаш розповіла присутнім про роботу районного об'днання "Свічадо", ознайомила зі своїм творчим доробком. Особливо схвилювали дитячі серця поезії про матір, родину, рідне місто у майстерному виконанні авторки. З великим інтересом учні розпитували у Ганни Петрівни про участь у Міжнародному конкурсі "Гранослов - 2003" зі збіркою "Материнська доля", про її вже надруковані книги та творчі плани.

Автор збірки "Життя щаслива мить" Пацула Ю.М. прочитав поетичні рядки про природу, рідний край, дружбу, кохання. Творчість Ю.М.Пацули багата на присвяти, отож він охоче розповів про тих людей, які надихають його писати вірші.

Дорошенко С.В. говорила про силу і могутність слова та його вплив на людину. Поетеса розповіла про роботу над ілюстрованою збіркоювіршів для дітей, прочитала власні вірші. Присутнім сподобалися твори Дорошенко С.В., адже вони несуть красу, ніжність незаплямованої чистоти, казкову чарівність і безліч різнокольорових вражень для тих, хто тільки пізнає навколишній світ.

У літературному кафе панував затишок і дружня атмосфера, лунали оплески учнів. За філіжанкою чаю зав'язалася цікава розмова учнів з гостями. Особливо активними були дівчата, які навчаються за спеціальністю "Кухар, кондитер", адже головним у їх майбутній професії, як і у творчості майстрів пера, є натхнення і фантазія, ентузіазм і відданість своїй справі.

Зустріч видалася дуже теплою, залишила в серцях приємні враження та стала поштовхом до відродження духовної клуьтури серед учнівської молоді. Якщо наш виховний захід пробудив у дітей цікавість до місцевих авторів, які посіяли в їхніх душах зерна любові й доброти, значить працюємо ми не дарма і є надія, що такі зустрічі будуть відбуватися ще не раз.

 

 
 
 
 
Переглядів: 430 | Додав: lizey | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]