Головна » 2014 » Травень » 21 » Запобігти, врятувати, допомогти
15:16
Запобігти, врятувати, допомогти

16 травня 2014 року в Зіньківському професійному аграрному ліцеї за сприянням голови Зіньківської районної адміністрації Омельченка Павла Володимировича проведена в рамках громадської акції «Запобігти, врятувати, допомогти» зустріч з працівниками районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Начальник районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій майор служби цивільного захисту Головко Іван Михайлович ознайомив учнів ліцею та працівників з ситуацією пожежної та техногенної безпеки в районі на сьогоднішній день, а також з завданнями Державної пожежно-рятувальної частини №12 м. Зінькова і Державного пожежно-рятувального поста по обслуговуванню смт. Опішня. Іван Михайлович розповів про машини та техніку, що є на «озброєнні» в пожежних частинах, про будні рятувальників.

Головний фахівець ДСНС майор служби цивільного захисту Рись Олег Миколайович розповів учням про основні правила поведінки в надзвичайних ситуаціях: в побуті, на воді, при виявленні маловідомих предметів та інші питання.

Головко І.М. та Рись О.М. відповіли на численні запитань учнів та працівників ліцею.

Черговий наряд Державної пожежно-рятувальної служби №12 м. Зінькова продемонстрував із застосуванням пожежної техніки, окремі прийоми гасіння пожежі різної складності, які потім намагались повторити учні ліцею під керівництвом рятувальників.

В ході занять учні ліцею зрозуміли, що це лише на перший погляд повсякденне життя рятувальників просте і буденне, але коли доходить до біди, то ці мужні люди перші поспішають гасити пожежі, рятувати майно і життя людей.

Переглядів: 236 | Додав: lizey | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]