Головна » 2012 » Грудень » 4 » Всеукраїнський тиждень права
17:40
Всеукраїнський тиждень права

З 26 по 30 листопада 2012 року в Зіньківському професійному аграрному ліцеї пройшов тиждень права. У плані роботи предметного тижня - конкурс учнівських рефератів на правознавчу тематику; випуск стінгазет; тематичні виховні години.

Виховний захід "Права людини" було проведено з метою ознайомлення учнів з основними прававми дітей і людей в цілому. В ході заходу було використано новітні інформаційні технології, а саме показ презентації "Права людини" і перегляд відеофрагменту "Історія розвитку прав людини".

Також учнями І і ІІІ курсів було підготовлено реферативні повідомлення. Учениця І курсу Мінько Марина підготувала і захистила реферат на тему: "Права дітей", а учень І курсу Визір Євген розробив і захистив презентацію "Основні права людей"

 

30 листопада 2012 року була проведена зустріч з представниками юстиції. Бесіда на тему: "Правопорушення і вдіповідальність". Під час двостороннього обговорення питань, які стосуються найрозповсюдженіших правопорушень підлітків, було названо основні причини скоєння правопорушень, а також проведена профілактична робота по застереженню їх скоєнь.

 

Переглядів: 377 | Додав: lizey | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]