Головна » 2014 » Липень » 4 » випускний 2014
12:40
випускний 2014

Кінець червня для Зіньківського професійного аграрного ліцею – це насамперед завершення навчального року, а для випускників – поріг, за яким бере початок їхня професійна стежина в самостійне життя.

 В цьому році випускних груп – 3, це 72 кваліфікованих робітника. Успішно пройшла в ліцеї Державна кваліфікаційна атестація, де випускники підтвердили свої знання та професійні вміння за спеціальностями: «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» - 24 учня,  «Кухар, кондитер» - 20 учнів, «Водій автотранспортних засобів категорії «С» - 28 учнів.

 І настав час. Коли на подвір’ї ліцею зібралися юнаки та дівчата, викладачі та майстри виробничого навчання, батьки на свято випускників.

З вітальною промовою до випускників звернувся директор ліцею М.Ф.Бутенко, який тепло і сердечно привітав випускників з початком нового етапу їхнього життя та побажав плідної праці, творчого натхнення і невичерпної енергії для здійснення задуманого і омріяного.

Хвилююча мить – вручення дипломів кваліфікованого робітника та атестатів про повну середню освіту. Один за одним отримують дипломи з відзнакою Корякін Дмитро, Литвиненко Владислав, Шепель Аліна та Хоменко Аліна.

До присутніх і словами подяки звернулися випускники 2014. Від імені батьків випускників привітала Литвиненко Т.Л. Теплі слова та пісні для випускників прозвучали у виконанні учнів ліцею. далі в небо злетіли повітряні кульки. Звучить «Мамин вальс», випускники запрошують своїх мам і говорять їх найтепліші, найщиріші слова подяки.

Квіти, усмішки на обличчях присутніх, слова вдячності, але майже невломий смуток за роками, що минули в стінах ліцею.

Тож побажаємо випускникам доброї доля, успішної праці і щасливого майбутнього.

 

Переглядів: 220 | Додав: lizey | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]