Головна » 2011 » Грудень » 7 » Військово-спортивне свято "А нумо, хлопці!"
17:40
Військово-спортивне свято "А нумо, хлопці!"

Служба у Збройних Силах України – справа сильних, спритних, витривалих. Це напередодні Дня Збройних Сил України доводили на військово-спортивному святі «А нумо, хлопці!» юнаки  Зіньківського професійного аграрного ліцею. В спортивному залі зібралися представники всіх навчальних груп, щоб визначити кращих у п’яти видах спорту: підтягуванні на перекладині, жим штанги лежачи, поштовх двох гир по 24 кг, човниковий біг,  та стрибки в довжину з місця. На початку змагань з наступаючим святом юнаків привітав спеціаліст відділу сім’ї, молоді і спорту РДА Івко С.В. та побажав усім вдалих виступів і перемог найсильнішим. «Учні аграрного ліцею – майбутні захисники Вітчизни, майбутнє нашої держави», - з такими словами звернувся до учасників змагань і численних вболівальників голова Зіньківського ТСОУ Федорченко В.М. «Козацтво, Україна, незалежність, захист Вітчизни – ці слова невідривно пов’язані між собою», - так розпочав своє звернення до ліцеїстів отаман Зіньківського козацтва Мойсеєнко В. Козаки організували виставку зброї козацької доби та періоду Великої Вітчизняної війни. Адже без знання нашого минулого не може бути майбутнього.

Поважні гості були і суддями спортивних змагань. В кожному виді спорту точилася запекла напружена боротьба. Кращими в своїх видах спорту стали:

Підтягування на перекладині – Свідін Сергій

Жим штанги лежачи – Силка Олег

Поштовх двох гир – Силка Олег, Скрипка Андрій

Човниковий біг та стрибки у довжину з місця – Сліпуха Володимир

У командному заліку переможцями стали юнаки групи № 10, друге місце за учнями групи № 6, третє – ліцеїсти групи № 9

А 6 грудня в День Збройних Сил України на ранковій лінійці переможці і призери були нагороджені грамотами і солодкими призами, а команди за успішні виступи отримали грамоти і Зіньківські торти. Можливо, проходячи службу в Збройних Силах України ліцеїсти пригадають своїх друзів по навчанню і супротивників по змаганнях
 

          Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх Ваших мрій і побажань!
 
Переглядів: 999 | Додав: lizey | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]