Головна » 2011 » Лютий » 23 » НАВЧАЄМОСЬ З INTEL
14:15
НАВЧАЄМОСЬ З INTEL
     НАВЧАЄМОСЬ З  INTEL 

Комп’ютер реально стає сьогодні незмінним помічником викладача, майстра виробничого навчання та учня в опануванні інформаційними потоками. Педагогічний колектив ліцею розуміє, що вміти грамотно користуватися можливостями інформаційно-комунікаційних технологій повинні насамперед викладачі та майстри виробничого навчання – ті, хто "тиражуватиме” ці знання і вміння серед учнів. Тому в ліцеї проводиться навчання за програмою Intel® "Навчання для майбутнього”, тренер – Бендас Наталія Михайлівна.

 

Вже друга група в складі 7 викладачів та майстрів виробничого навчання  закінчили навчання. Фінальним акордом - результатом для тренінгу за програмою Intel® "Навчання для майбутнього”- став захист проектів. Цікавими та змістовними  були проекти: бібліотекаря – Андрущенко Н.Ю. «У вирі паперової стихії», майстра виробничого навчання групи "Кухар, кондитер" Брічікової А.М. «Здоров’я – мудрих гонорар», викладача історії Козлової А.В. «Моя Земля – перлина України» та отримання сертифікатів.

   

Особливо важливе є те, що, сучасні комп’ютерні технології в поєднанні з новітніми освітніми технологіями стають ефективними засобами підвищення якості навчання.


Переглядів: 289 | Додав: lizey | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]